Bylinková křupavá strouhanka 350 g

Značka: Ramdam
65 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2022

Slyšeli jste už o “chytré strouhance”? Že ne? Tak se na to pojďme podívat. Bylinková křupavá strouhanka je speciální směs na obalování. Je to plnohodnotná náhrada normálních strouhanek. Příjemně oživí každodenní kuchyňskou rutinu a vaše pokrmy potěší každého strávníka. Strouhanka je vhodná k obalování masa, zeleniny, sýrů a ryb. Jednoduše nápaditosti se meze nekladou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky modernímu technologickému zpracování tato obalovací směs během smažení nepřijímá v takovém množství tuk a vodu jako klasické strouhanky dostupné na českém trhu, kůrka zůstává křupavá a obalovaná surovina šťavnatá.

Na zadní straně obalu najde spotřebitel návod k použití “A jdeme obalovat”: příběh s kreslenými obrázky - omalovánka, jehož záměrem je přilákat k vaření i tatínky s dětmi, zapojit tak k přípravě jídla celou rodinu a užít si vaření hravou formou.

Složení: pšeničná mouka, sůl, kvasnice, paprikový prášek, barvivo E160c, extrakt z ječmene, bazalka, petržel, česnek, pastinák, cibule, pažitka, mrkev, dextróza, kvasničný extrakt, libeček, řepkový olej.

Může obsahovat stopy: vejce, sója, sezam, mléko (laktóza), hořčice, celer

Výživové hodnoty viz obal výrobku.

Skladování: skladujte v suchu do 25°C.

Hmotnost: 350 g

Výrobce:

Tajemství chtuti - Ramdam, Příkop 843/4, 60200 Brno

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strouhanky
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg