Křupavá strouhanka s čerňuchou 350 g

Značka: Ramdam
65 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Víte, co to je čerňucha? Lidově řečeno také černý kmín. Používal se už ve starověkém Egyptě, dokonce olej z čerňuchy si oblíbila i sama Kleopatra. V současné době se čerňucha setá nejčastěji používá jako součást různých kořenících či jiných směsí. Je nabitá vitamíny a minerály. Obliba čerňuchy je dána také její lehce oříškovou chutí.

Křupavá strouhanka s čerňuchou nesmí chybět v žádné domácnosti. Obalíte s ní maso, ryby, zeleninu, sýry, houby... zkrátka všechno.

Přejeme vám dobrou chuť. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Díky modernímu technologickému zpracování tato obalovací směs během smažení nepřijímá v takovém množství tuk a vodu jako klasické strouhanky dostupné na českém trhu, kůrka zůstává křupavá a obalovaná surovina šťavnatá.

Na zadní straně obalu najde spotřebitel návod k použití “A jdeme obalovat”: příběh s kreslenými obrázky - omalovánka, jehož záměrem je přilákat k vaření i tatínky s dětmi, zapojit tak k přípravě jídla celou rodinu a užít si vaření hravou formou.

Složení: pšeničná mouka, sůl, kvasnice, paprikový prášek, kurkumový prášek, černucha 2 %, česnek, cukr, glukózový sirup, dextróza, kvasničný extrakt, škrob, sušená zelenina (cibule, mrkev, česnek, petrželová nať), aroma (obsahuje celer), olej řepkový, koření a extrakty koření

Může obsahovat stopy: vejce, sója, sezam, mléko (laktóza), hořčice, celer

Výživové hodnoty viz obal výrobku.

Skladování: v suchu do 25°C.

Hmotnost: 350 g

Výrobce:

Tajemství chtuti - Ramdam, Příkop 843/4, 60200 Brno

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strouhanky
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg